Anna FarisI

Anna Kay Faris

7,4
13 000 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Faris
gagaryna

w pełni się z tobą zgadzam

gagaryna

cooooooooo ?

SQNISGOOD

jajeczko :}

gagaryna

jak mozna pokazac ,,klase" w tak żalosnym filmie jak Dyktator?

sonieczka89

Wytłumaczył bym ci, ale jak widać poczucia humoru to ty nie masz, także w twoim wypadku nie da rady :)

gagaryna

mnie smiesza filmy typu Dwoje do poprawki lub Przekret , takie na troche innym poziomie, wiec tak raczej sie nie dogadamy:)

sonieczka89

Gratuluje że oglądasz filmy na wysokim poziomie, zaczynam się bać Twojej niesamowitej inteligencji :D A może w ogóle nic nie zrozumiałaś z Dyktatora :)

gagaryna

Klase to ona by pokazała jakby przestała grać w debilnych komediach... Bo z niczym innym mi się nie kojarzy

smerfetka

Mhm, zgadzam się w zupełności. Strasznie mnie ta aktorka irytuje, może właśnie przez swoje tandetne role. Jedynie w filmie "Ilu miałaś facetów" była znośna, ale i tak pełniła rolę najsłabszego ogniwa w obsadzie. Wiem, ma wielu fanów, pewnie zaraz zostanę zlinczowany - ale ja jej gry nie lubię.
PS. Oglądałem "Dyktatora", lubię taki rodzaj humoru (tak samo jak "Przekręt", "Zgon na pogrzebie" z 2007 czy "Jak Poznałem Waszą Matkę), ale Faris również psuła wizerunek produkcji.

gagaryna

Mam wrażenie, że jedynie aktorka komediowa ;)

gagaryna

Widziałem ją tylko w Dyktatorze i zagrała bardzo przeciętnie...

gagaryna

niestety, ale nie zagrała w żadnym ambitniejszym filmie. wszystkie produkcje, w których wystąpiła to typowe amerykańskie gnioty, dla ludzi, którzy lubią proste poczucie humoru, wręcz głupie (to tak jak śmianie się, z osoby przewracającej się na skórce od banana). dla mnie, aktorka najniższych lotów.

gromcia167

przykro mi że nie masz poczucia humoru, strasznie nudny musi być ten Twój żywot. pozdro

gagaryna

no cóż, przynajmniej wyrażam konstruktywną krytykę, a nie obrażam ludzi, których opinia mi się nie podoba. gratuluję.

gromcia167

"typowe amerykańskie gnioty, dla ludzi, którzy lubią proste poczucie humoru, wręcz głupie" ten tekst też można uznać za obraźliwy. Zresztą każdy ma swój gust, nie chciałem Cię obrazić, więc peace.

gagaryna

słaba aktorka grająca w słabych filmach IMO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones