PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95892}

Straszny film 3

Scary Movie 3
6,1 104 786
ocen
6,1 10 1 104786
4,6 17
ocen krytyków
Straszny film 3
powrót do forum filmu Straszny film 3

świetnie sparodiowali ring ! najlepsze było to jak ta brenda się z tą samarą biła. Ona wychodzi a Brenda tak: Cindy ta góniara ubrudziła mi dywan ! xD Tak ryłam. Straszny Film 1 też był niezły jak ten krzyk dzwoni do cindy "gdzie jestem" ?" za kanapą ?". Hehe uwielbiam filmy z tej seri teraz czakam na Straszny Film 5

ocenił(a) film na 7
buba99

Powinieneś napisać, że tu jest spoiler.

użytkownik usunięty
buba99

Tak, ta cześć jest naprawdę najlepsza ze wszystkich. Polecam 10/10

ocenił(a) film na 7

Potwierdzam. Bardzo fajna część. Nie rozumiem ludzi, którzy mówią że obciachem jest oglądać ten film...przecież właśnie ta głupota jaka wieje z tego filmu sprawia że jest tak absurdalny i śmieszny :) Czasem trzeba wyłączyć na chwile myślenie i dać się odmóżdżyć :P

buba99

Najlepsze teksty i sceny w trójce:
-Cii, 2pac leci.
- Psy dziwnie się zachowują.
- Poszczęściło ci się....koleś nie wie że jesteś facetem.
- Rap śmap. Umiesz Rapować!

użytkownik usunięty
movies_2

Najlepsze sa filozoficzne scenki, np szczury i myszy. Ogolnie Machalik i SDJ to zawsze cos smiesznego. Prezydent ( Leslie Nielsen) to juz mistrzostwo. I ogolnie ten ring, ta bitwa raperow, te podejscie do swiata ich, charlie sheen... Mozna wymieniac tylko film jest bomba i moglbym go ogladac za kazdym razem.

ocenił(a) film na 7
buba99

albo motyw jak małego do wiatraka podłożył i go przez okno wyrąbało haha

ocenił(a) film na 5
buba99

jak dla mnie to była najgorsza część a nie widzialam jeszcze 4 i 5 więc... może kolejne wersje przebiją ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones