PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95892}

Straszny film 3

Scary Movie 3
6,1 104 786
ocen
6,1 10 1 104786
4,6 17
ocen krytyków
Straszny film 3
powrót do forum filmu Straszny film 3

Czy wiecie jakie jeszcze filmy są tu sparodiowane. Ja na pewno wiem że są 2.
Matrix - scena z wyrocznią
Bruce Wszechmogący - scena w studiu wiadomości

Zastanawiam się czy są jeszcze jakieś :)

Ice_n_Fire

8 mila, The Ring

ocenił(a) film na 7
Ice_n_Fire

No oczywiste że parodia Znaków, the Ring, Matrixa, i jeszcze jednego filmu (nie pamiętam tytułu) odnośnie tych scen z raperami :)

użytkownik usunięty
Ice_n_Fire

8 mila parodia walki raperów . The Ring , Inni ( ta scena gdy pastor odkrył pod kocykiem Michaela Jacksona ) ,Matrix ,Bruce Wszechmogący,

Ice_n_Fire

wydaje mi się że była tam secna z ,,Czy leci z nami pilot?" . Wtedy gdy Leslie Nielsen drzwiami strąca tę dziewczyne do studni i po tym mówi coś co było w tym filmie.

ocenił(a) film na 6
Ice_n_Fire

A The Ring i Znaków nie oglądałem, trzeba będzie nadrobić.


ocenił(a) film na 8
Ice_n_Fire

a scena w której rozjechali żonę Charliego Sheena?

ocenił(a) film na 6
as1000

A ten dom też znajomy hmm chyba widziałam taki w horrorze co typ jeździł ciężarówką i mordował.

Ice_n_Fire

Teksańska masakra piłą mechaniczną, Znaki, 8 mila, Matrix, Matrix Reaktywacja (scena z Architektem), Czy leci z nami pilot (końcowa kwestia Lesliego Nielsena), Szósty zmysł, Inni.

Generalnie to chory film pełen bolesnych i niesmacznych żartów (z rzyganiem, sikaniem itp.), który momentami nawet jest zabawny, ale na jeden dobry żart przypadają dwa złe i niesmaczne.

ocenił(a) film na 7
Trojden

Aleś ty wrażliwy... francuski piesek normalnie

ocenił(a) film na 1
Trojden

Zgadzam się, w ogóle nie śmieszne, ba nawet żałosne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones