PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95892}

Straszny film 3

Scary Movie 3
6,1 104 755
ocen
6,1 10 1 104755
4,6 17
ocen krytyków
Straszny film 3
powrót do forum filmu Straszny film 3

Najlepsza częśc !

użytkownik usunięty

Moim zdaniem jest to najlepsza częśc z wszystkich czterech strasznych filmów, szczególnie scena z Samarą w telewizorze hehe...

Według mnie ta część też jest najlepsza. No oczywiście, że najlepszą parodią była parodia ringu.

Moim zdaniem też najlepsza cześć :)Chyba najlepszy moment według mnie jest w tedy na pogrzebie jak nią czepią i urywają jej części ciała:)

ocenił(a) film na 9

najlepsza! chociaż trochę lepsza od jedynki. za to czwórka to jedna wielka pomyłka.

ocenił(a) film na 8
michi468

Czwórka i dwójka to pomyłka. Jedyna jest ok. Ale mnie najbardziej rozwliła 3. Problem w tym, że przed obejrzeniem trzeba znać ZNaki, 8Mile, Ring itd. Bo wtedy jest wielka frajda:D
Opcja z kapturem, albo jak gość żygał ze zdenerwowania do klopa tożto klasa sama w sobie:D Tak samo jak "psy się dziwnie zachowują" :D Udała się:) Dokładnie na tym samym poziomie jest SuperHero Movie.

A Epic Movie i Meet Spartan, to takie gówno, że radzę omijać z daleka:D

albo scena początkowa z Pamelą Anderson!! hahaha jak jej laptopem wypiepszyła, albo krzesłem... Tak, to najlepsza częsc, najgorsza 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones