PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95892}

Straszny film 3

Scary Movie 3
6,1 104 786
ocen
6,1 10 1 104786
4,6 17
ocen krytyków
Straszny film 3
powrót do forum filmu Straszny film 3

Wkurza mnie scena, gdy Cindy zatrudnia księdza jako opiekuna dla Cody'ego, a ten na jego widok ucieka i barykaduje się w pokoju. Scena ma zasugerować widzowi że księża katoliccy to zboczeńcy, to świństwo opluwać kapłanów bez dowodów, niech odważą się obrazić jakiegoś mułłę albo imama.

ocenił(a) film na 8
Hagan

Z tego co wiem to jest sporo dowodów że księża gwałcili dzieci np. w USA, Irlandii i Niemczech ( u nas też jest coraz więcej przypadków ale media publiczne o tym nie mówią). Więc ta scena jest całkowicie uzasadniona.

ocenił(a) film na 7
xavier1993

Księża wcale nie są tacy świeci...
Oni też gwałcą i są niepohamowani. Nie ufam im.

CityOnilne

Dokładnie!!! a u nas w Polsce co biskup Pec robił?
Kupował klerykom czerwone majtki i macał ich po tyłkach
Też im nie ufam.

ocenił(a) film na 7
hesus86

Kościołowi nie wolno ufać i tyle.
Ale głowę do interesów to mają, np. Rydzyk.

Lwie_Serce

a mnie wkurzyla scena z MJ... miech ktos napisze ze on byl pedofilem to normalnie :/ :/ :/

mateu1

Zapominacie, że to parodia, a nie film dokumentalny. To, że MJ nie jest podefilem lub jest, nie ma znaczenia, bo ludzie o tym mówią, to jest popularny temat, więc nie dziwne, że znalazł swe miejsce w Scary Movie 3.

ocenił(a) film na 5
Hagan

mułłowie i imamowie nie gwałcą dzieci na taką skalę ( w ich kulturze wiek dziecięcy zdaje się być definiowany inaczej i to,że w naszej jest taki a nie inny nie oznacza,że musimy ich oceniać naszą miarą,powinniśmy to robić ich miarą z tego względu,że to ich kultura) ,tylko katologiczne książątka to robią w stopniu,który poraża...nikt mi nie wmówi,że jest kurwa inaczej,bo osobiście znam kola,który był w zakonie i go stamtąd usunięto właśnie za to,że nie chciał w ramach udowadniania posłuszeństwa opierdalać lachy :( a kolo faktycznie głęboko wieżący (choć pizduś na potęgę) został z głębokim urazem na czasze, bo przez to jego cały mentalny świat wyobrażonych idei pierdolnął nagle jak biurowiec w Oklahomie...zatem wiem na pewno,że są w stanie odizolować od społeczeństwa i zeprać baniak dorosłemu kolesiowi,zatem jestem na tej podstawie przekonany,że robią to dzieciakom i to znacznie częściej...jebać czarnych pokemonów,zobaczcie jak spada frekwencja w tych zjebanych kościółkach...u mnie w mieście raz w miesiącu batmany pokurwiają po domach i zapraszają troli na mszę,oni się boją,że im floty nie starczy,nie pamiętam ażeby kiedykolwiek wcześniej pokurwiali po domac w celu innym niż zainkasowanie grosza i oblanie ścian kranówką...tyle w temacie,pozdro.

P>S> Grzesiu Ludwicki,co teraz porabiasz ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones