PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92165}

Kino z Kentucky Fried Theater

The Kentucky Fried Movie
6,6 518
ocen
6,6 10 1 518
Kino z Kentucky Fried Theater
powrót do forum filmu Kino z Kentucky Fried Theater

miało być a nie jest

użytkownik usunięty

naczytałem sie ze świetny świetny, sciagnołem a tu co........nic - i to jeszcze Pan Gawlinski którego szanuje poleca go po de mna. Jesli ktos gdzies pisze ze przypomina to monty pythona to odrazu mowię że nie przypomina - monty pathon to mimo wszytko humor intelektualny, gdzie jest jakas przekora, prowokacja - w tym filmie mamy za to odgrzewane żarty i gagi w stylu pierdzenia w deske. Nie polecam - naga bron wyszla im o wiele lepiej.

a mi się podoba, jedna z moich ulubionych komedii

A ja bym polemizował. Epizod z martwym dzieckiem, którego cała rodzina traktuje jakby nadal żył od razu skojarzyła mi się z humorem Monty Pythona. Podobnie sceny na sali sądowej. Jako całość film jest rzeczywiście inny, jednak nie powiedziałbym, że słaby. Oglądając parodię "Wejścia smoka" tarzałem się ze śmiechu, jak również "zwiastuny" filmów niejakiego Samuela L. Bronkovitza;)

Zgadzam się, próbowałam ostatnio zobaczyć ten film... nie wyszło. Męczyłam się niesamowicie i po ok 45 min wyłączyłam. Lubię absurd, ale w tym filmie był on na niskim poziomie i do pięt Monty Pythona nie dorastał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones